Prekių krepšelis

Paskambinkite mums: +370 46 216100

Nemokamas pristatymas užsakant internetu nuo 499

I – V: 8:00 – 17:00        info@adrijus.lt

 

Nemokamas pristatymas užsakant internetu nuo 499

Naršyti

Reikia pagalbos?

Paskambinkite mums: +370 46 216100

Sekite mus

Vinilinės grindys - privalumai

Vinilinės grindys 10 privalumų

Vinilinės grindys garsėja kaip komercinių patalpų dizainerių ir pramoninių patalpų grindų danga. Tvirta, bei universali plytelių ir kietmedžio alternatyva, kuri turi galimybę atkartoti jų dizainą įmantriomis detalėmis. Perteikdama medinių grindų charakterį ir išvaizdą ar itališkų skalūno plytelių tekstūrą ir jausmą, vinilinės grindys siūlo prieinamą alternatyvą. Būsto savininkai vis labiau pamėgsta šią dangą todėl ji tampa sparčiausiai auganti grindų danga rinkoje.

Tokie būtų vinilinės grindų dangos pagrindai, bet kodėl ji staiga užvaldo mūsų namus?

Vinilinės grindų dangos privalumai:

  1. Kaina – Vinilinės grindys yra prieinama alternatyva kitoms grindų dangoms, suteikianti prabangos jūsų namams už draugiškesnę kainą.
  2. Patvarumas – Pagaminta iš tvirtų medžiagų, skirta intensyviam judėjimui, atsparumas liepsnai ir drėgmės poveikiui.
  3. Universalumas – Atspari vandeniui, atspari sukibimui ir slydimui, todėl puikiai tinka virtuvėms ir vonios kambariams.
  4. Šiluma – Suteikia šilumą ir minkštą jausmą po kojomis.
  5. Izoliuoja garsą – Lyginant su kitų tipų grindimis, vaikštant skleidžia mažiau garso.
  6. Priežiūra – Lengvas dangos valymas, ji yra sunkiai dėvima ir apsaugota, tad galite sau leisti būti šiek tiek šiurkštesniems ir gerai išvalyti.
  7. Naujoviškas dizainas – Dėl tekstūros ir apdailos sunku atskirti vinilinę grindų dangą nuo kietmedžio, taip pat siūlomi ryškesni dizainai, tokie kaip: mozaika ir languoti raštai.
  8. Lengvas įrengimas – „Click“ vinilinė grindų danga veikia su spustelėjimo užrakto sistema, todėl montavimas yra greitas ir lengvas.
  9. Pakeitimas – Vinilinės lentelės parduodamos pakuotėmis, todėl bet kokią žalą galite tiesiog pakeisti lentele paveiktoje vietoje.
  10. Gyvavimo trukmė – Vidutinė vinilinių grindų dangos gyvavimo trukmė yra 25-30 metų, priklausomai nuo priežiūros, judėjimo ir vietos.

Vinilinės grindys - 10 privalumų

10 geriausių privalumų:

1. Kaina

Kaip jau minėta, prabangios vinilinės grindys yra prieinama alternatyva kitiems grindų dangos gaminiams. Parsineškite prabangių dizainų į savo namus už žymiai mažesnes kainas. Storesnė vinilinė danga paprastai būna aukštesnėje kainų kategorijoje, kad atspindėtų nepaneigiamą kokybę. 5 mm lentelė susideda iš įspūdingo 0,55 mm nusidėvėjimo sluoksnio, kuris apsaugo dizainą ir padidina lentelių ilgaamžiškumą.

2. Patvarumas

 

Pagaminta iš ypač tvirtų medžiagų, vinilinė grindų danga pagaminta taip, kad atlaikytų komercinės aplinkos spaudimą. Didelis judėjimas, atsparumas liepsnai ir drėgmės poveikis; nėra daug ko, ko ši danga negalėtų ištverti. Prabangios vinilinės lentelės, kurių dizainas yra pagamintas iš 100% vinilo, atitinka ekologiškus komercinės paskirties statybos standartus. Galite būti ramūs, klodami šias grindis savo namuose, naudojate aukštos kokybės gaminį, sukurtą ilgam.

 

3. Universalumas

Atspari nusidevėjimui, nepralaidi vandeniui ir puikiai atspari sukibimui ir slydimui; Vinilinės lentelės puikiai tinka didelės rizikos vietoms, kuriose praktiškumas viršija dizaino lūkeščius tokiose kaip virtuvės ir vonios kambariai. Nuostabios estetikos dėka tai idealus sprendimas valgomajam ir svetainei. Jūsų namuose nėra vietos, kur mes nerekomenduotume naudoti vinilinių lentelių – jos netgi puikiai atrodo ant laiptų.

4. Šiluma

Skirtingai nuo plytelių ir medinių grindų, vinilinės lentelės suteikia šilumą po kojomis, o lentelių storis suteikia minkštumo jausmą. Puikiai dera su grindų šildymu bei suteiks įspūdingą šilumos pralaidumą per grindis.

5. Izoliuoja garsą

Vidutiniškai 2 mm storio vinilinės lentelės yra žymiai tylesnės vaikščioti, palyginti su plytelėmis, medžiu ir laminatu. Kuo didesnis lentelės storis tuo vaikčiojimo garsas bus silpnesnis. Didelio judesio vietose reikalinga storesnės lentelės, kad būtų užtikrinta garso ir nusidėvėjimo prevencija.

6. Priežiūra

Valydami vinilines grindis, galite sau leisti būti šiek tiek grubesni, palyginti su kitų tipų grindimis, nes apsauginis sluoksnis suteikia fantastišką atsparumą įbrėžimams, dėmėms, įtrūkimams ir įlenkimams. Mes nesakome, kad turėtumėte naudoti šveitimo šepetėlį ir viską išnaikinti, tačiau sunkias dėmes galima lengvai pašalinti. Kaip higieniškoms grindims pakanka paprasto valymo režimo su drėgna šluoste. Jei jums reikia gilaus valymo, grindys yra atsparios cheminiams valikliams.

7. Novatoriškas dizainas

Ypač sunku atskirti vinilinę grindų dangą nuo kietmedžio. Dizainas, tekstūra ir apdaila yra nepriekaištingo standarto. Nuožulnūs kraštai suteikia tikroviškumo, o papildomos juostos pagerina dizaino detales ir pašalina glaistymo poreikį.

Galima rinktis iš daugybės unikalių vinilo dizainų. Mozaika ir languoti raštai yra ypač populiarūs tarp šiuolaikinių stilistų. Išsiskirkite iš minios ir sukurkite savo unikalias grindis. Maišydami kelias plytelių/lentelių formas ir spalvas, galite gauti nuostabių dizainų, kurie garantuoja susižavėjimą!

Vinilinės grindys - privalumai

8. Lengvas montavimas

“Click” rakinamų lentelių arba klijuojamų lentelių montavimo būdai yra greitesni, palyginti su medinėmis, keraminėmis ar akmeninėmis grindimis. Plonesnis profilis palengvina darbą su statiniais baldais, durų angomis ir perėjimais. Vinilinės grindys gali būti montuojamas ant esamų faneros ar betono grindų, jei paviršius yra lygus ir struktūriškai tvirtas; daug lengviau pasidaryti „pasidaryk pats“ projektus.

„Click” rankinamos vinilinės lentelės veikia tuo pačiu užrakto montavimo metodu kaip ir laminuotos grindys, kiekviena lentelė tiesiog surakinamos kartu. Kurį metodą naudojate, priklauso nuo asmeninių pageidavimų ir galimybės pridėti funkcinių juostų kurios suderinamos tik su rakinamomis „Click“ lentelėmis.

Glaistymas gali būti nemalonus darbas, funkcinės juostos pašalina procesą. Vietoje glaistymo, funkcinės juostos yra daug efektyviau montuojamos bei atkartoja išvaizdą.

9. Pakeitimas

Mes visi žinome, kad įvyksta nelaimingi atsitikimai, jei vinilinės grindų dangos dalis patiria žalą, ją žymiai lengviau pakeisti. Lentelės parduodamos pakuotėmis, o ne rulone, todėl centrinės lentelės sugadinimas nebėra toks košmaras. Galite paprasčiausiai pakeisti lentelę, o ne bandyti užtaisyti ar pakeisti visą grindų dangą.

10. Gyvavimo trukmė

Atsižvelgiant į judėjimo lygį, vietą ir techninę priežiūrą, vinilinė grindų danga išlaikys aukštą eksploatacinių savybių trukmę, vidutiniškai 25–30 metų. Esame įsitikinę gamybos procesu ir ilgaamžiškumu, todėl kiekvienai grindų dangai suteikiama ilga garantija.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie vinilines lenteles/plyteles arba pasikalbėti su mūsų grindų ekspertais, tiesiog palikite komentarą šio straipsnio pabaigoje arba susisiekite su mumis tiesiogiai telefonu +370 46 216100.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Nemokamas pristatymas užsakant internetu

Užsakymams nuo 499€

14 dienų prekių grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija

Tarptautinė garantija

Siūloma naudojimo šalyje

100% Saugūs atsiskaitymai

Įvairūs atsiskaitymo būdai