Prekių krepšelis

Paskambinkite mums: +370 46 216100

Nemokamas pristatymas užsakant internetu nuo 499

I – V: 8:00 – 17:00        info@adrijus.lt

 

Nemokamas pristatymas užsakant internetu nuo 499

Naršyti

Reikia pagalbos?

Paskambinkite mums: +370 46 216100

Sekite mus

Grindų dangos klojimas

Samatų skaičiavimas, dangos įrengimas, remontas ir daugiau.

„Adrijus“ grindų paslaugos – tai visapusis sprendimas įsirengti daugelio tipų grindis, įskaitant medžio grindis, laminatą, vinilines grindis, linoleumą, keramines plyteles ir kt. Visi mūsų grindų specialistai yra patyrę profesionalai. Galite pasikliauti „Adrijus”, kuris vienu skambučiu pateiks geriausią sprendimą dėl visų jūsų grindų projektų.

Garantuojame nepriekaištingą kokybę už sąžiningą kainą nuo dangos pasirinkimo iki galutinio rezultato. Mūsų atliktiems darbams yra suteikiama garantija.

Vinilinių grindų klojimas
Lentelės, lakštai ar plytelės – kad ir kokio tipo vinilinės grindys būtų, galite pasikliauti „Adrijus“ profesionaliu vinilinių grindų įrengimu. Mūsų grindų specialistai gali įrengti vinilines grindis bet kurioje jūsų namų patalpoje. Mes paruošime pagrindą bei taip pat galime sumontuoti grindų apvadus, kad apdaila būtų atlikta iki galo.
 
Medinių grindų įrengimas
Reikia įrengti naujas medines grindis ar pakeisti lentas, sugadintas gyvūnų, vandens, baldų perkėlimo ar kt.? Visi mūsų grindų specialistai vidutiniškai turi daugiau nei dešimtmetį montavimo darbų patirtį. Kalbant apie medinių grindų įrengimą, galite pasikliauti darbų kokybe ir garantija.
 
Prekiaujame ir įrengynėjame patikimiausių gamintojų sertifikuotas epoksidines, poliuretanines dangas. Patikėkite savo projektą mums! Sukomplektuosime medžiagas, paskaičiuosime sąmatą, įrengsime epoksidinę dangą.
 

Užpildykite formą ir mes pateiksime Jums individualų kainos pasiūlymą.

Nemokamas pristatymas užsakant internetu

Užsakymams nuo 499€

14 dienų prekių grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija

Tarptautinė garantija

Siūloma naudojimo šalyje

100% Saugūs atsiskaitymai

Įvairūs atsiskaitymo būdai