Vinilinės grindys

Vinilinės grindys yra puiki natūralaus medžio grindų alternatyva, siūlanti daugiau pritaikymo galimybių, patogumo įsirengti patiems, patvarumo bei mažiau priežiūros. Platus pasirinkimas spalvų ir raštų variantų, imituojančių natūralaus medžio ar akmens išvaizdą. Vinilinės lentelės ir plytelės yra nebrangus grindų sprendimas, užtikrinantis didelį pasitenkinimą.

Vinilinės grindys
Filtruoti

Rodoma 1–30 iš 225

Filtruoti

Rodoma 1–30 iš 225

Vinilinės grindys

Vinilinės grindys yra naujausia šiuolaikinių grindų dangos technologijos naujovė. Ši aukštos kokybės grindų danga, dar vadinama LVT (ang. luxury vinyl tiles), sujungia realistišką medinių ar akmeninių grindų išvaizdą ir jausmus su praktiškomis funkcijomis, reikalingomis judriems šiuolaikiniams namams. Kiekviena vinilo grindų plytelė ar lenta yra sudaryta iš daugybės skirtingų sluoksnių, todėl išmanios ir stilingos grindys pasižymi ypatingu tvirtumu ir ilgaamžiškumu, taip pat atsparios dėmėms ir vandeniui. Jos yra įvairių natūralių dizainų, pradedant nuo ąžuolo, balintos medienos ir skalūno – net ir labiausiai erelio akimis bus sunku pastebėti skirtumą tarp vinilinių grindų ir tikrų medinių ar akmeninių grindų!

Kaip gaminamos vinilinės grindys?

Panašiai kaip tradicinis lakštinis vinilas, vinilinės grindys lentelėmis ar plytelėmis susideda iš kelių sluoksnių, kuriems visiems tenka svarbus vaidmuo. Kiekvienos vinilo lentos šerdis yra apsupta kompaktiškais sluoksniais, kurie suteikia tvirtumo, stabilumo ir atramos bei apsaugo nuo smūgių ir įdubimų. Ant paties paviršiaus yra apsauginis sluoksnis, apsaugantis grindis nuo galimų pažeidimų ir užtikrinantis atsparumą įbrėžimams ir dėmėms. Šiek tiek žemiau yra nusidėvėjimo sluoksnis, kuris padidina grindų savybes, po to – dizaino sluoksnis, o po to – akustinis sluoksnis, kuris sumažina paviršiaus garsą, tuo pačiu suteikdamas komfortą. Kai kuriuose „click“ vinilo lentelėse prie pagrindo yra integruotas guminis paklotas, kuris suteikia papildomą amortizaciją ir sumažina žingsnių garsą. Rezultatas yra nepaprastai tvirta lentos ar plytelės, kurių išvaizda yra natūrali mediena arba akmuo, kurią galima pakloti beveik bet kurioje jūsų namų patalpoje. Tai skamba nuostabiai!

Nuostabu ir tai, kiek skirtingų dizainų pasirinkimo yra renkantis vinilines grindis! Vinilo danga būna tiek lentų formatu su medžio efektu, tiek plytelės su akmens efektu. Atsižvelgiant į storį, dėžutėje gali būti nuo 6 iki 18 lentų, o lentos / plytelių plotis skiriasi atsižvelgiant į skirtingą dizainą. Norėdami sukurti tikrovišką medžio ar akmens išvaizdą, ant dizaino sluoksnio atspausdintas didelis maždaug 2–1,5 m kartojantis raštas. Raštas kiekvieną kartą šiek tiek judinamas, todėl nėra dviejų lentų, kurios atrodytų vienodai, kad būtų sukurta autentiškesnė išvaizda. Kai kurie stiliai taip pat yra reljefiniai ir faktūriniai, o brangesniuose – registruotas reljefas, kuris seka visas rašto griovelius ir mazgus, todėl po kojomis jaučiamas tikras medis ar akmuo. Nuo tradicinių ąžuolo efekto medinių vinilinių grindų iki modernaus juodo akmens stiliaus, tinkančio kiekvienai erdvei.

Kokie yra vinilo grindų pranašumai?

Yra daugybė privalumų renkantis vinilines grindis – tai viena pažangiausių grindų dangos variantų.

Patvarumas. Nusidėvėjimo sluoksnis kartu su apsaugine danga daro vinilo grindis nepaprastai patvarias! Jos lengvai susidoroja su dideliu judėjimu ir yra pakankamai tvirtas komercinėms patalpoms – mes taip pat naudojame ją „Adrijus“ parduotuvėse ir biure! Kaikurioms kolekcijoms suteikiama garantija visam gyvenimui.

Universalumas. Vinilinės grindys tinka daugumai kambarių ir visoms temperatūroms. Jos puikiai dera su grindų šildymu, o jo atsparumas UV reiškia, kad galite jį naudoti ir žiemos soduose.

Atsparumas vandeniui. Apsauginis sluoksnis taip pat atsparus vandeniui, todėl idealiai tinka virtuvėms ir vonios kambariams, kur gali būti daugiau drėgmės ar vandens išsiliejimų.

Atsparumas dėmėms. Dar kartą gelbsti ši išmanioji apsauginė danga, užtikrinanti, kad išsiliejusios medžiagos liktų ant grindų paviršiaus, kol galėsite jas išvalyti.

Lengvai pritaikomos. Rakinamos Vinilinės grindys su „Click” sistema yra vienos iš lengviausiai klojamų grindų; jos tiesiog paprastai susirakina į savo vietą. Jūs nesudėtingai galite tai padaryti patys!

Mažai priežiūros. Skirtingai nei tikrose medinėse grindyse, nereikia alyvuoti ar vaškuoti. Tereikia kartkartėmis jį nušluoti ir nušluostyti – taip lengva išlaikyti švarą!

Realistiškas dizainas. Moderniausias reljefinis procesas, naudojamas kuriant dizaino tekstūrą, suteikia plytelėms ar lentoms neįtikėtiną dizainą – nuo medžio išvaizdos iki natūralių linijų, randamų ant akmens ar skalūno.

Patogumas. Sintetinės medžiagos padaro vinilo grindis šiltesnes ir minkštesnes po kojomis nei akmens plytelės ar mediena.

Kaina. Palyginti su tikromis medinėmis, akmeninėmis arba plytelėmis išklotomis grindimis, vinilo grindys yra prieinamesnė grindų dangos galimybė. Taip pat galima sutaupyti montavimo išlaidų, jei norėtumėte dangą kloti patys.