Kiliminė danga

Siūlome platų kiliminių dangų pasirinkimą, tinkantį bet kokiai patalpai, kambariui, gyvenimo būdui ir biudžetui. Nesvarbu, ar klosite naują kiliminę dangą ar dėsite kilimines plyteles, mes pasiūlysime jums tinkamiausią kiliminę dangą. Siūlome naujausios išvaizdos ir spalvų kilimų asortimentą bei nesenstančius kilimų pasirinkimus.

Kiliminė danga
Filtruoti

Filtruoti

arc edition® gamintojo kolekcijos

arc edition siūlo platų komercinių nuo sienos iki sienos kilimų asortimentą. Paruoštos kolekcijos sandėlyje arba jūsų pačių sukurtas unikalus dizainas.


Forbo gamintojo kolekcijos

Flotex, tai unikali tekstilinė grindų danga, kuri yra atspari dėvėjimuisi, tvirta bei pasižyminti kiliminės dangos kokybe, šiltumu ir patogumu. Flotex yra tvirta, higieniška ir visiškai vandeniui nepralaidi danga. Be to, tai vienintelė plauti tinkama tekstilinė grindų danga. Įkvėpimui – peržiūrėkite Flotex kolekcijas paspaudus nuorodą arba Flotex vaizdo klipą.


DESSO gamintojo kolekcijos

DESSO yra pirmaujantis prekės ženklas, turintis daugiau nei 85 metų patirtį gaminant aukštos kokybės plačiajuosčius audeklus. Dizaino nuojauta ir aukščiausios kokybės reputacija mūsų siūtiniai ir austi plataus audinio gaminiai įkūnija protingą dizainą ir našumą bei puikiai dera su kitais Tarkett produktais, kad sukurtų nuostabias ir praktiškas koncepcijas kiekvienai pastato erdvei.


BALSAN gamintojo kolekcijos

Laikui bėgant, „Balsan“ ir toliau išsiskyria savo kūrybiškais produktais ir pažangiausiais pramoniniais įrankiais, kartu naudodamasis ilgamete komandos patirtimi.

Kiliminė danga