Prekių krepšelis

Paskambinkite mums: +370 46 216100

Nemokamas pristatymas užsakant internetu nuo 499

I – V: 8:00 – 17:00        info@adrijus.lt

 

Nemokamas pristatymas užsakant internetu nuo 499

Naršyti

Reikia pagalbos?

Paskambinkite mums: +370 46 216100

Sekite mus

Kas yra vinilinės grindys?

Kas yra vinilinės grindys?

Vinilinės grindys (ang. luxury vinyl tiles), pasižyminčios tokiais pranašumais kaip 100% nepralaidžios vandeniui, tinkamos turintiems naminius gyvūnėlius ir yra lengvai valomos, puikiai tinka judriems namams, kurių šeimininkai ieško grindų be rūpesčių. Vinilinę grindų dangą galima pasirinkti iš įvairių medžio ir akmens dizainų, lentų ir plytelių formatų, kurie suteiks pageidaujamą natūralų vaizdą su visais praktiškais ir šiuolaikiniais grindų privalumais. Vinilinės grindys puikiai tinka bet kokioms aplinkybėms, atsižvelgiant į įvairius įrengimo tipus ir kainų taškus, atitinkančius jūsų poreikius. Priklausomai nuo to, ar pasirinksite klijuojamas, rakinamas su „Click” sistema ar laisvai klojamas, vinilas puikiai tiks profesionaliam montuotojui ar namų šeimininkui, norinčiam pačiam įgyvendinti savo projektą. Jo lengvai prižiūrimas paviršius leidžia išlaikyti tvarką namuose, todėl šios be rūpesčių grindys taps vertingu jūsų namų priedu. Ši praktiška ir išpuoselėta grindų danga, pagaminta iš iki 50% perdirbtų medžiagų ir yra draugiška aplinkai.


Kiek patvarios yra vinilinės grindys

Neįtikėtinai atsparios – sustiprintos patvariu dėvėjimo sluoksniu, vinilo grindys puikiai tinka judrioms vietoms jūsų namuose. Tvirtas atsparus įbrėžimams viršutinis sluoksnis suteikia tekstūrą ir apsaugą grindims, taip pat yra sukurtas taip, kad atlaikytų kasdienį devėjimą.

Tarp viršutinio sluoksnio ir garsą sugeriančio pagrindo sluoksnio, kuris pagerina lentos stabilumą, yra aukštos kokybės atspausdintas dekoro sluoksnis, vinilo sluoksnis ir užpildo sluoksnis, užtikrinantis papildomą tvirtumą ir standumą.

Kiek patvarios vinilinės grindys


Kur galima naudoti vinilines grindis

Dėl savo atsparumo vandeniui, vinilinės grindys puikiai tinka toms vietoms, kur dažnai pasitaiko drėgmė ir patenka vandens, todėl vonios kambariai, virtuvės, žaidimų kambariai, koridoriai ir pagalbinės patalpos puikiai tinka šiai dangai. Jos gali atlaikyti iki 60 ° C paviršiaus temperatūrą, todėl tinka uždaroms terasoms ir taip pat yra suderinamos su grindų šildymo sistemomis iki 27 ° C. Kad ir kokio tipo vinilinių grindų reikia jūsų namams, mes turime pasiūlyti iš daugybės variantų, kad atitiktų jūsų poreikius. Mūsų labai universalus grindų asortimentas yra įvairių stilių ir medžiagų ir yra tinkamas gyvenamosioms ar komercinėms patalpoms.

Kur galima naudoti vinilines grindis


Kaip aklimatizuoti vinilo grindis

Prieš įrengdami savo svajonių grindis, būtina atlikti aklimatizacijos žingsnį, kad vinilinės lentelės galėtų priprasti prie kambario temperatūros ir drėgmės lygio. Tai padaryti paprasta – viskas, ką reikia atsiminti, yra tai, kad standartines vinilines grindis reikia padėti plokščia dalimi, originalioje pakuotėje, kambaryje, kuriame bus montuojamos 48-ioms valandoms prieš montavimą. „Rigid core” vinilo grindų aklimatizacija yra daug trumpesnė. Dėl savo tvirtumo jos yra paruoštos montuoti jau po 12-kos valandų.


Kaip montuoti vinilo grindis

Renkantis naują vinilo grindų dangą, galite pasirinkti tris montavimo būdus – rakinamos su „Click” sistema, laisvai klojamos ir klijuojamos. Rakinamas „click“ vinilas yra pats patogiausias pasirinkimas, nes norint sėkmingai įrengti nereikia daug įrankių ir nereikia jokių klijų. Jei ieškote komforto po kojomis, šios vinilo grindys yra puikus pasirinkimas, o suderinus jas su kokybišku paklotu, pridedamas papildomas amortizacijos sluoksnis. Jei planuojate įsirengti patys, būtinai vadovaukitės gamintojo nurodytais būdais. Laisvai klojama grindų danga, skirta didelio intensyvumo patalpoms. Ją galima greitai sumontuoti be jokių klijų, o dangą keičiant sutaupoma dar daugiau laiko ir pinigų, danga puikiai prilimpa prie grindų dėl savo reljefiško neslystančio pagrindo, taip ši danga nustato naujus lengvo grindų klojimo standartus. Ši danga idealiai tinka patikimai ir greitai atlikti renovacijos darbus. Klijuojamoms vinilinėms grindims reikalingi klijai, todėl šioms grindims reikia profesionalo ar patyrusio meistro. Šis patvariausias variantas idealiai tinka didesniems ar judresniems kambariams jūsų namuose. Taip pat svarbu pažymėti, kad jo nereikia montuoti ant pakloto, bet pagrindas turi būti itin lygus ir tvirtas.

Kaip montuoti vinilo grindis


Kaip pasirinkti vinilo grindų stilių

Nuo nesenstančių pilkų iki dramatiškai tamsių, vinilo grindys yra įvairių spalvų, tinkančių jūsų interjero stiliui ir pageidaujamoms spalvų schemoms. Turite idėją grindų spalvai? Galite apsipirkti pagal spalvas ir atrasti visą kambario įkvėpimą, kurio jums gali prireikti. Taip pat galite rinktis iš medžio ar akmens dizainų, pasižyminčio autentišku tekstūruotu paviršiumi, kad galėtumėte pasiekti norimą vaizdą naudodamiesi visais vinilo dangos praktiškais elementais.


Kaip prižiūrėti vinilo grindis

Kadangi vinilo grindys yra ilgaamžės, vandeniui atsparios grindys, kurias lengva valyti, joms nereikia tiek priežiūros, kiek kitiems grindų tipams.

Jei norite, kad grindys atrodytų puikiai ir be dulkių, rekomenduojama reguliariai šluoti naudojant šluotelę. Nelaimingų atsitikimų pasitaiko visiems, bet nesijaudinkite – jei ką nors išpylėte ar numetėte, geriausia pavalyti tą vietą drėgna šluoste.

Kad jūsų grindys atrodytų nepriekaištingai, būtinai peržiūrėkite kasdienių ir specializuotų vinilo valymo priemonių asortimentą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Nemokamas pristatymas užsakant internetu

Užsakymams nuo 499€

14 dienų prekių grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija

Tarptautinė garantija

Siūloma naudojimo šalyje

100% Saugūs atsiskaitymai

Įvairūs atsiskaitymo būdai