Vinilinės Grindys Classic Choice – Oak York

33.3053.90 / m2

Bendras kiekis pakuotėse (m2)
Kaina
Produkto kodas: C05 Kategorija:

Nemokamas pristatymas užsakant internetu nuo 499

  • 14 dienų prekių gražinimas
  • Pristatymas per 1-3 d.d. prekėms esančioms mūsų sandelyje
  • Prekes iš gamintojo sandelio pristatome per 10-20 d.d.

Patogios grindys su sojų pupelių stiprumu

Patogios grindys su sojų pupelių stiprumu

ter Hürne vinilinės grindys leidžia gyventi visavertį gyvenimą. Jame yra sveika sojų pupelių galia, kuri teigiamai veikia jūsų kambario klimatą.

Skirtingai nuo įprastų vinilinių grindų, pagamintų iš PVC, mes nenaudojame plastifikatorių, kuriuose yra kenksmingų pftalatų. Kad mūsų vinilinės grindys būtų elastingos, naudojame natūralų biologinį plastifikatorių aliejų, gautą iš sojų pupelių, kad jis atitiktų visus mažai teršiančio gyvenimo kriterijus.

Vaikščiojimas ant mūsų vinilinių grindų yra malonus, tylus ir turi minkštumo potyrį. Nors pati danga kieta kaip nagas. Jo tvirta prigimtis nematoma. Jis paslėptas medžiagoje ir išmanioje konstrukcijoje. Ir praktiškai nėra jokio skirtumo, kas su juo atsitiks. Vanduo, nešvarumai, šunų letenų pėdsakai – visa tai pasiima. Jį lengva prižiūrėti ir greitai išvalyti. Tuo pačiu metu jis išlieka toks pat atsipalaidavęs, kaip ir jūs.

  • Tvirtos – Iš smėlio dėžės ar baseino tiesiai į namus. Nesijaudinkite – jūsų grindys visa tai atlaikys be jokios žalos. Galite mėgautis šia gražia akimirka.
  • Lengva prižiūrėtiPareiga seka linksmybes. Jūsų grindys kantriai lauks, kol bus išvalytos. Galite leisti vandens baloms palaukti. Mėgaukitės gyvenimu su šeima visapusiškai.
  • Tylu po kojomisŠliaužimas, šokinėjimas ir bėgimas: Šios grindys yra lanksčios ir sumažina bėgimo bei judėjimo garsus. Tai sukuria ramią atmosferą kambaryje, bei ramina jus ir jūsų šeimą.
  • Antistatinė ter Hürne grindys tiesiogine prasme atpalaiduoja. Jos sumažina elektros iškrovą iš pagrindo. Garantuojama, kad plaukai nesišiauš. Purvas ir dulkių kamuoliai ne taip stipriai prilimpa prie grindų, todėl galite jį lengviau išvalyti.
  • Minkštas vaikščiojimo pojūtis – Mėgausitės malonia vaikščiojimo patirtimi su batais ar basomis. Kadangi jūsų ter Hürne grindys suteikia lengvumą, jos yra švelnios jūsų ir jūsų šeimos sąnariams.

Papildoma informacija

Svoris14.8 kg
Gamintojas

ter Hürne (Vokietija)

Atsparumo klasė

33

Bendras dangos storis, MM

6

Dėvimasis sluoksnis, MM

0,55

Dizainas

1-juostis, Medžio imitacija

Dominuojanti spalva

Natūrali

Montavimo būdas

Klijuojamos, Surakinamos Click sistema

Paskirtis

Gyvenamosios paskirties, Gyvenamosios paskirties ir nedidelės apimties komercinės paskirties, Komercinės paskirties

Pristatymas

2 – 4 sav.

Šildomoms grindims

Taip

Matmenys

222 x 1213 mm

Kolekcija

Classic Choice

Garantija

20m. Gyvenamose patalpose

Nuožulnumas

4V grioveliai